![mmm mmm](https://dosyaism.saglik.gov.tr/Resim/501933/0/misyon-ve-vizyonpng.png)
VİZYONUMUZ :
“Sağlıklı hayat tarzının benimsendiği ve herkesin sağlık hakkına kolayca eriştiği sürekli değişim ve gelişime açık, güvenilir sağlık hizmeti sunumunun sağlanmasında öncü bir kurum olmak.”
MİSYONUMUZ:
“ İnsan merkezli yaklaşımla birey ve toplum sağlığını en üst düzeyde korumak ve geliştirmek, hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sürekli, ulaşılabilir, kaliteli sağlık hizmeti sunumu sağlamak.”VİZYONUMUZ :
“Sağlıklı hayat tarzının benimsendiği ve herkesin sağlık hakkına kolayca eriştiği sürekli değişim ve gelişime açık, güvenilir sağlık hizmeti sunumunun sağlanmasında öncü bir kurum olmak.”
MİSYONUMUZ:
“ İnsan merkezli yaklaşımla birey ve toplum sağlığını en üst düzeyde korumak ve geliştirmek, hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sürekli, ulaşılabilir, kaliteli sağlık hizmeti sunumu sağlamak.”VİZYONUMUZ :
“Sağlıklı hayat tarzının benimsendiği ve herkesin sağlık hakkına kolayca eriştiği sürekli değişim ve gelişime açık, güvenilir sağlık hizmeti sunumunun sağlanmasında öncü bir kurum olmak.”
MİSYONUMUZ:
“ İnsan merkezli yaklaşımla birey ve toplum sağlığını en üst düzeyde korumak ve geliştirmek, hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sürekli, ulaşılabilir, kaliteli sağlık hizmeti sunumu sağlamak.”